Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Zespół ekspertów medycyny estetycznej

W IkonaCity koncentrujemy się na dermatologii i medycynie estetycznej, oraz na najnowszych trendach ginekologii estetycznej. 

Dermatologia zajmuje szczególne miejsce w naszej Klinice. Dr Małgorzata Kocot jest lekarzem dermatologiem, twórcą i właścicielem  IkonaCity, stąd profilaktyka przeciwczerniakowa, badanie trychologiczne, diagnostyka dermatologiczna, usuwanie zmian skórnych i oczywiście skuteczna walka z wypadającymi włosami to dermatologiczne "must do" w każdym przypadku. Zabiegi redermalizujące, poprawiające jakość skóry to również domena Dr Zofii Turyk- Skaryczewski, specjalisty anestezjologii.

Podstawę naszych działań w ramach medycyny estetycznej stanowią zabiegi mające na celu odbudowę gęstości skóry, poprawę jej jakości oraz niwelujące niekorzystny wpływ czynników środowiskowych, tak widocznych obecnie na Śląsku. W ramach szeroko pojętej medycyny regeneracyjnej od kilku lat współpracujemy z dr Jadwigą Wolna - Krawiec, specjalistą anestezjologii.

Najnowsza rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej to ginekologia, w której każda z kobiet znajdzie rozwiązanie szczególnych bo intymnych problemów, wszystko pod opieką specjalisty ginekologa dr Romana Krawiec.

Wszystkie programy zabiegowe ustalamy indywidualnie, krok po kroku, dopasowując je nie tylko do potrzeb i oczekiwań pacjenta, ale również do jego możliwości finansowych i układając harmonogram zabiegów pod plan zawodowy konkretnych osób. 

 

MAŁGORZATA KOCOT

 

 

Lek. Małgorzata Kocot

Specjalista dermatolog-wenerolog

Medycyna i dermatologia estetyczna

lek. MAŁGORZATA KOCOT
Zofia Turyk - Swaryczewska

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.

Medycyna Regeneracyjna

lek. Zofia Turyk - Swaryczewska
Joanna Szczotka

Lek. Joanna Szczotka

Jestem Absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarsko-Dentystycznego. Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w 2014 roku. Od 2017 roku jestem również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii. Specjalizuję się w zabiegach wykonywanych laserem frakcyjnym i w zabiegach medycyny regeneracyjnej.

W mojej pracy priorytetem jest dla mnie precyzja oraz zindywidualizowane podejście do pacjenta. 

Serdecznie zapraszam na zabiegi! 

lek.dent. Joanna Szczotka
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
Anna Obszyńska

Account Manager

mgr Anna Obszyńska
Sabina Konarska

"Z wykształcenia jestem technologiem chemicznym i dietetykiem. Moją największą pasją jest sport, dlatego w 2017 roku zdobyłam uprawnienia trenera personalnego. Aktualnie rozwijam się jako kosmetolog. 

Moje wykształcenie oraz pasja pozwoliły mi zrozumieć, że zdrowie skóry, dobry wygląd oraz świetne samopoczucie opierają się na trzech filarach- aktywności fizycznej, zbilansowanym odżywianiu oraz odpowiedniej pielęgnacji za pomocą dobranych do potrzeb kosmetyków. Marka Zo Skin Health, którą poznałam w naszej klinice, szczególnie zwróciła moją uwagę. 

Jestem niezwykle otwartą i energiczną osobą, dlatego już nie mogę się doczekać spotkań z Państwem w Ikona City."

mgr Sabina Konarska
Asystentka
Michalina Dubiel

"Po raz pierwszy zetknęłam się z kliniką Ikona City jako pacjentka. Niesamowita atmosfera tego miejsca oraz profesjonalizm pracowników sprawiły, że postanowiłam „zostać na dłużej”. Dzięki temu doświadczeniu jestem w stanie bardzo dobrze zrozumieć potrzeby wszystkich naszych Pacjentów.

Na przestrzeni lat odkryłam jak ważna w dbaniu o skórę jest codzienna pielęgnacja oraz jakość używanych kosmetyków. Dlatego też służę naszym Pacjentom pomocą przy doborze zindywidualizowanej pielęgnacji, która pozwoli im cieszyć się zdrową i zadbaną skórą. 

Mam nadzieję, że pomogę Państwu znaleźć w naszej klinice odpowiedzi na nurtujące pytania oraz spędzić czas w przyjemny i relaksujący sposób."

Michalina Dubiel