Zabieg HydraFacial to doskonałe połączenie zachwycających efektów i nieinwazyjności. Dzięki niemu skóra zostaje oczyszczona, nawilżona, zrewitalizowana… i nie tylko!

 

OD ZDROWEJ SKÓRY DZIELI CIĘ ZALEDWIE 6 KROKÓW

 

Zabieg HydraFacial korzysta z unikalnych rozwiązań technologicznych, takich jak końcówka HydroPeel czy opatentowane Vortex Fusion. Pełny protokół zabiegowy składa się z 6 kroków. 

 

Pierwszym z nich jest EKSFOLIACJA, czyli usuwanie martwego naskórka. Celem tego etapu jest oczyszczenie skóry i przygotowanie jej do zabiegu. 

 

Druga faza to PEELING KWASOWY. Mieszanka kwasów dobrana do indywidualnych potrzeb każdego klienta oczyszcza pory i reguluje wydzielanie sebum. 

 

Krok trzeci – EKSTRAKCJA. Na tym etapie skóra zostaje bardzo dogłębnie oczyszczona. Proces ten, dzięki zastosowaniu technologii Vortex Fusion, jest bezbolesny. 

 

Czwartym etapem jest ODMŁADZANIE I PROFILAKTYKA. Jest to faza najbardziej unikatowa, dostosowana do bieżących potrzeb każdego pacjenta. Nasze specjalistki dobiorą dla Państwa odpowiednie boostery. W tym kroku możemy nadać skórze jędrności, zredukować przebarwienia, ukoić zmiany trądzikowe, poprawić teksturę skóry czy uregulować wydzielanie sebum. 

 

Przedostatni krok to HYDRATACJA. To moment intensywnego nawilżania i detoksykacji. Nasza skóra otrzymuje ogromną dawkę antyoksydantów, peptydów i kwasu hialuronowego. 

 

Ostatnim etapem jest UTRWALENIE I OCHRONA. Krok ten ma wzmocnić i utrwalić efekty zabiegu. Na skórę zostaje nałożony dostosowany do potrzeb krem oraz koniecznie – ochrona SPF. 

 

Ogromną zaletą zabiegu HydraFacial jest możliwość stworzenia spersonalizowanej procedury dla każdego z naszych Pacjentów. Dzięki różnorodnym końcówkom oraz boosterom nasz zespół tworzy niepowtarzalne zabiegi, które w pełni odpowiadają bieżącym potrzebom skóry. Dodatkowo, w tym jednym zabiegu, nasza skóra zostaje złuszczona, oczyszczona i głęboko odżywiona. A to wszystko w bezpiecznej i bezbolesnej procedurze!

 

HydraFacial to zabieg, który możemy łączyć z innymi procedurami (jako przygotowanie do nich lub zregenerowanie skóry po bardziej inwazyjnych zabiegach) albo stosować w przypadku szczególnych wymagań skóry. Jednak możemy go także wprowadzić na stałe, jako formę regularnej pielęgnacji i profilaktyki. Jest to możliwe dzięki temu, że HydraFacial to zabieg całoroczny, do którego nie ma praktycznie żadnych przeciwskazań. Można go wykonywać na wszystkich partiach ciała. 

 

HydraFacial pozwala cieszyć się efektem zdrowej, odżywionej i rozświetlonej skóry już po pierwszym zabiegu. Powtarzanie procedury pozwala uzyskać pogłębione i trwałe rezultaty. 

Zabieg HydraFacial to również doskonały pomysł na zabieg bankietowy. Dzięki wykonaniu drenażu limfatycznego możemy zredukować obrzęki i cellulit. Standardowe etapy zabiegu zagwarantują świeży i promienny wygląd w ważnym dla nas dniu. 

 

Przypominamy również, że HydraFacial nie ma płci ani wieku – będzie dokonały zarówno dla pań, jak i panów.

 

 

Cena zabiegu HydraFacial:

Basic Treatment – zabieg odświeżający: 300 zł

Red Carpet – zabieg podstawowy: 350 zł

Medyczne oczyszczenie – zabieg podstawowy + ampułka kwasowa: 400 zł

Perfect skin – zabieg podstawowy + ampułka pielęgnacyjne: 450 zł

New Life for Skin – zabieg podstawowy + ampułka kwasowa i pielęgnacyjna: 500 zł

Zabieg na szyję: 200 zł

Zabieg na dekolt: 200 zł

Drenaż limfatyczny twarzy: 300 zł

Drenaż limfatyczny okolica oczu: 150 zł

Naświetlanie LED: 50 zł

Zabieg na inne okolice: cena ustalana indywidualnie

 

Każdy zabieg HydraFacial polecamy rozszerzyć o maskę pielęgnacyjną marki ZO Skin Health lub Dermastir w kwocie 50zł.