Kosmeceutyki TEOXANE
unikalna formuła

Unikalna formuła, intensywnie nawilżająca i odbudowująca skórę to najważniejszy atut najnowszych kosmeceutyków TEOXANE Laboratories.

Linię tworzy 8 produktów dedykowanych pielęgnacji skóry – w ciągu dnia, w nocy, po zabiegach specjalistycznych – a także jeden wyrób medyczny klasy I, dający efekt „nowej skóry”.

Nowa linia kosmeceutyków uzupełnia bogatą, od wielu lat dostępną na rynku ofertę wypełniaczy TEOSYAL tego samego producenta. We wszystkich produktach na bazie kwasu hialuronowego TEOXANE wykorzystuje się innowacyjną, opatentowaną technologię kwasu RHA™, głęboko odbudowującą skórę.

Kosmeceutyki TEOXANE

TEOXANE RHA VCIP Serum

Udoskonalające serum z witaminą C - 30 ml

Synergiczne działanie podstawowej formuły Teoxane wzmocnione aktywną witaminą C nowej generacji.

Preparat dedykowany skórom pozbawionym jędrności z nierównym kolorytem i plamami. Preparat wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, rozjaśnia i stymuluje powstawanie kolagenu w skórze. Aktywne składniki, w tym także kwas pirogronowy zapewniają skórze jędrność i elastyczność, równomierny koloryt i blask już po 28 dniach stosowania.

WSKAZANIA:
  • plamy pigmentacyjne/ starcze
  • matowa cera
  • skóra wiotka i pozbawiona jędrności
AKTYWNE SKŁADNIKI:
  • RHA™ Resilient Hyaluronic Acid- trwale nawilża i wzmacnia barierę ochronną skóry
  • NovHyal- stymuluje syntezę GAG i regenerację komórek
  • Dermo- Restructuring Complex- regeneruje i chroni
  • Tetraizopalmitynian askorbylu- działanie synergiczne z formułą podstawową TEOXANE: chroni poprzez stymulowanie wzrostu ilości antyoksydantów, rewitalizuje poprzez pobudzanie syntezy kolagenu
  • kwas pirogronowy- działanie synergiczne z Tetraizopalmitynianem askorbylu: rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, stymuluje produkcję kolagenu
STOSOWANIE:

Nałożyć kilka kropel bezpośrednio na oczyszczoną skórę i rozprowadzić równomiernie na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić do wchłonięcia na 2-3 minuty, następnie nałożyć krem.

poj. 30 ml

Wróć