Procollagenium

Pro·Collagenium® to innowacyjny silnie skoncentrowany (10 000 mg) płynny suplement diety o działaniu przeciwstarzeniowym  z najwyższym dostępnum na rynku stężeniem morksiego kolagenu, który odmładza i regeneruje strukturę skóry od wewnątrz.

Przy codziennym przyjmowaniu Pro·Collagenium® udowodniono klinicznie spowolnienie procesu starzenia się skóry w głębokich warstwach ze znaczną poprawą jej struktury już po 3 miesiącach.

Produkt produkowany jest przez szwajcarską firmę Auracos, z seidzibą w Genewie, a jego efekty działania zostały potwierdzone kliniczne i opierają sie na badaniach medycznych.

  • Znacząca poprawa hydratacji skóry w grupie testowej o 28% w porównaniu do placebo po 8 tygodniach. 
  • Zmniejsza pobruzdowanie skóry o -26% po 12 tygodniach.
  • Zmniejsza głębokie zmarszczki o 30% po 12 tygodniach. 
  • Elastyczność skóry wzrasta o + 19%. po 12 tygodniach.

Pro-Collagenium występuje w postaci ampułek "shotów" w odpowiednio dobranych dawkach. w opakowaniu znajduje się 14 ampułek do stosowania 1 raz dziennie, zalecana jest kuracja 2-3 miesięczna. W przypadku osób z obniżoną podażą białka, z silnie zaznaczonymi zmianami widocznymi na skórze, lub oczywiście u kobiet w okresie około i po menopauzalnym zalecane jest utzrymywanie terapii w okresie kilku miesięcy w ciągu roku.