Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej zagościły już w Polsce na dobre. Ich celem jest, już nie tylko, pragnienie osiągnięcia satysfakcji seksualnej, ale również terapie tak dokuczliwych dolegliwości, jak nietrzymanie moczu czy nawracające infekcje. Na zabiegi z ginekologii estetycznej zgłaszają się pacjentki w dużym przedziale wiekowym. Od młodych kobiet tuż po urodzeniu pierwszego dziecka, gdzie uciążliwość dolegliwości intymnych może utrudniać opiekę nad maleństwem, a nietrzymanie moczu uniemożliwiać wręcz szybki powrót do pracy, aż do kobiet w okresie menopauzy, gdzie komfort życia związany z uprawianiem aktywnego sportu może sprawiać problemy intymne.

Tak jak zabiegi depilacji laserowej okolic bikini stały się już standardową procedurą, tak peelingi okolic bikini w Polsce to jeszcze duże zaskoczenie, a w krajach arabskich normalna procedura zabiegowa. Zachęcamy więc do analizy poszczególnych zabiegów.

W IkonaCity wszystkie zabiegi laserem Juliet, najbardziej kobiecym laserem ginekologicznym wykonuje lekarz specjalista ginekolog - położnik Roman Krawiec. Terapię osoczem bogatopłytkowym, czy zabiegi korekty kwasem hialuronowym, w zależności od rodzaju problemu i wskazań medycznych, po konsultacji lekarskiej, w tym dermatologicznej, przeprowadza również lek. specjalista Jadwiga Wolna - Krawiec.

Ginekologia estetyczna w trosce o Twoje zdrowie i komfort życia.