DERMASTIR AMPOULES HYALURONIC ACID

Pojemność: 10 ampułek x 2ml

 

Ampułki pielęgnacyjne z kwasem hialuronowym Dermastir szybko wchłaniają się w skórę, zwalczając oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i drobne linie. Zawartość kwasu hialuronowego w skórze zmienia się wraz z wiekiem. Wynika to z obniżonej syntezy, a to powoduje zmniejszenie stężenia kwasu hialuronowego w naskórku. Skutkiem tego jest zubożenie naskórka, ścieńczenie, starzenie się i zmniejszenie nawilżenia skóry. Po zastosowaniu miejscowym Dermastir Hyaluronic wnika w powierzchnię skóry i uzupełnia naturalny poziom kwasu hialuronowego, który jest już obecny. 

 

Składniki aktywne:


HIALURONIAN SODU: Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie w skórze właściwej, a jego ilość zmniejsza się wraz z wiekiem oraz czynników egzogennych, np. na skutek promieniowania słonecznego. Hialuronian sodu uzupełnia braki kwasu hialuronowego i zawiera 1000 razy więcej wody niż wynosi jego waga, dlatego jest skutecznym środkiem nawilżającym. Nałożony na skórę pomaga zatrzymać wilgoć, wspomaga gojenie się ran, poprawia krążenie krwi i sprzyja wchłanianiu składników aktywnych. W rezultacie skóra staje się jędrniejsza i gęściejsza, co sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne.

 

Stosowanie:

Oderwij górną część ampułki za pomocą kawałka szmatki. Umieść plastikową nakrętkę dołączoną do pudełka na szczycie otwartej ampułki. Nałóż serum bezpośrednio na skórę. Masować aż do całkowitego wchłonięcia.

 

Program normalny: Stosować jedną ampułkę co 7 dni przez miesiąc.

 

Program intensywny: Stosuj jedną ampułkę co 3 dni przez miesiąc.

 

CENA: 470,-

INCI:

AQUA, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, GOSSYPIUM HERBACEUM EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL

Wróć czytaj więcej