DERMASTIR AMPOULES VITAMIN E

Pojemność: 10 ampułek x 2ml

 

Ampułki do pielęgnacji skóry Dermastir Vitamin E zawierają skoncentrowaną witaminę E, czyli składnik, który jest dobrze znany ze swojego działania antyoksydacyjnego i właściwości nawilżających. Przeciwutleniacze chronią struktury komórkowe poprzez neutralizowanie cząsteczek zwanych "wolnymi rodnikami". Wolne rodniki to niestabilne cząsteczki powstające z takich źródeł jak zanieczyszczenie powietrza, promieniowanie i nadtlenki. Wykazano, że stosowana miejscowo witamina E przynosi wiele korzyści dla skóry. Co najważniejsze, witamina E jest niezbędna dla ogólnego zdrowia i piękna skóry. Wiele badań wykazało, że witamina E może pomóc zmniejszyć skutki łuszczycy oraz wykazano, że pomaga zmniejszyć wygląd rozstępów. Dermastir Vitamin E Ampoules to szklane ampułki monodozowe, a to gwarantuje, że stabilność witaminy E nie jest naruszona przez zewnętrzne czynniki uszkadzające, takie jak powietrze czy światło.

 

WITAMINA E: Wspomaga różne procesy odbudowy komórkowej od uszkodzeń słonecznych do gojenia się blizn lub oparzeń. Zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym komórek poprzez pomoc w usuwaniu wolnych rodników. Witamina E jest bardzo ważną witaminą, ale trudną do znalezienia w czystej postaci. Ampułki Dermastir Vitamin E Care zawierają czysty koncentrat witaminy E. 


Stosowanie:

Przełamać górną część ampułki. Umieścić plastikową nakrętkę dołączoną do pudełka na szczycie otwartej ampułki. Nałóż serum bezpośrednio na skórę. Masuj aż do jego całkowitego wchłonięcia.

 

Program normalny: Stosować jedną ampułkę co 7 dni przez miesiąc.

 

Program intensywny: Stosuj jedną ampułkę co 3 dni przez miesiąc.

 

CENA: 430,-

 

INCI:

MICROCRYSTALLINE WAX, OCTYLDODECANOL, CETEARYL ISONONANOATE, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, TOCOPHERYL ACETATE

 

Wróć czytaj więcej