DERMASTIR AMPOULES CAVIAR

Pojemność: 10 ampułek x 2ml

 

Przeciwstarzeniowa formuła ampułek Dermastir Caviar poprawi elastyczność skóry, pozostawi ją zregenerowaną i nawilżoną. Ekstrakt z kawioru to bardzo cenny składnik pozyskiwany z ikry ryb Beluga i Sevruga. Posiadają one strukturę aminokwasów, której nauka nie była w stanie skopiować. Ampułki Dermastir Caviar wspierają regenerację komórek i są obecnie jednymi z najbardziej luksusowych produktów przeciwstarzeniowych na rynku. 

 

Składniki aktywne:

EKSTRAKT Z KAWIORU: Stwierdzono, że ekstrakt z kawioru przyspiesza naturalną produkcję kolagenu do 67% i znacznie zmniejsza sieciowanie białka (fibronektyny). Ekstrakt z kawioru jest bardzo bogaty w witaminy A, D, B1, B2, B6 oraz mikroelementy Co, Cu, P, Si, Zn, a także aminokwasy takie jak glicyna, lizyna, histydyna, arginina i asparagina. Składniki te intensyfikują procesy zachodzące wewnątrz komórek skóry i jednocześnie spowalniają procesy starzenia poprzez nawilżanie skóry. Ekstrakt z kawioru ujędrnia skórę i zapewnia jej najwyższy możliwy poziom nawilżenia. Lekki film chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV, warunki atmosferyczne, odwodnienie i zanieczyszczenia. Ochrona ta sprzyja redukcji powierzchownych linii i zmarszczek, poprawiając tym samym wygląd skóry. Kawior stymuluje również regenerację skóry.

 

Stosowanie:

Oderwij górną część ampułki za pomocą kawałka materiału. Umieścić plastikową nakrętkę dołączoną do pudełka na wierzchu otwartej ampułki. Nanieść serum bezpośrednio na skórę. Masować aż do całkowitego wchłonięcia. 

 

Program normalny: Stosować jedną ampułkę co 7 dni przez miesiąc.

 

Program intensywny: Stosuj jedną ampułkę co 3 dni przez miesiąc.

 

CENA: 470,-

 

INCI:

AQUA, GLYCERIN, CAVIAR EXTRACT, DNA, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLYL GLYCOL, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, CARBOMER, BIOTIN, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM METABISULFITE

Wróć czytaj więcej