DERMASTIR AMPOULES VITAMIN C

Pojemność: 10 ampułek x 3ml

 

Witamina C z ampułek Dermastir Vitamin C Ampoules jest dobrze znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych i wybielających, ponieważ chroni skórę przed fotostarzeniem i pozostawia ją promienną i rozjaśnioną. Ampułki Dermastir z witaminą C pobudzają produkcję kolagenu w skórze i będą leczyć fotouszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie UV. Witamina C w ampułkach Dermastir pozostaje stabilna dzięki temu, że jest produkowana w szklanych ampułkach monodozowych.

 

Składniki aktywne:

WITAMINA C: Witamina C jest jednym z najbardziej cenionych składników aktywnych w dermatologii, ze względu na jej liczne korzyści dla skóry. Nie tylko jest jednym z najsilniejszych znanych antyoksydantów, ale także stymuluje metabolizm skóry i tworzenie kolagenu. Pomaga również zmniejszyć nieregularną pigmentację, dlatego że witamina C ma zdolność do hamowania produkcji barwnika – melaniny. Miejscowo stosowana witamina C lub kwas askorbinowy jest popularną witaminą dodawaną do produktów do pielęgnacji skóry. Wykazano, że miejscowo stosowana witamina C chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV w wyniku długotrwałej ekspozycji na słońce poprzez zmniejszenie ilości tworzących się wolnych rodników. 

 

Stosowanie:

Przełamać górną część ampułki. Umieścić plastikową nakrętkę dołączoną do pudełka na szczycie otwartej ampułki. Nałóż serum bezpośrednio na skórę. Masuj aż do jego całkowitego wchłonięcia.

 

Program normalny: Stosować jedną ampułkę co 7 dni przez miesiąc.

 

Program intensywny: Stosuj jedną ampułkę co 3 dni przez miesiąc.

 

CENA: 430,-

 

INCI:

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CAPRYLYL GLYCOL, CHLORPHENESIN, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, DISODIUM EDTA, LIMONENE

Wróć czytaj więcej