Peelingi chemiczne

Pełne spektrum zabiegów profesjonalnych

Cena 1 zabiegu: 

od 300,- PLN  do 1000,- PLN

Skin Tech Pharma Group to hiszpańsla firma z siedzibą w Empuriabrava na wybrzeżu Costa Brava,  jedna z pierwszych firm w medycynie estetycznej, która od 1996 roku oferuje produkty do kompleksowej regeneracji skóry.
Powstała w wyniku połączenia trzech firm o długiej tradycji na światowym rynku estetycznym: Skin Rebirth S.L. (SKIN TECH), Aesthetic Dermal S.L. (RRS® i XL Hair®) i Sicosmedd Eurolab S.L. 

Pełna oferta Skin Tech zawiera trzy grupy produktów: peelingi medyczne przeznaczone do stosowania przez lekarzy medycyny estetycznej, dermokosmetyki medyczne do stosowania przez pacjentów, jako uzupełnienie terapii peelingujących oraz koktajle biorewitalizujące RRS. 

Easy TCA® jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów Skin Tech, dostępnym na całym świecie peelingiem na bazie TCA i przeznaczonym do głębokiej odbudowy skóry. Postrzegany jako najbezpieczniejszy, najskuteczniejszy  peeling na bazie TCA. Przeznaczony do redukcji zmarszczek, stosowany w likwidowaniu  zmian o charakterze fotostarzenia skóry, leczenia młodej skóry z problemami, leczeniu przebarwień i skóry trądzikowej.

Linia dermokosmetyków medycznych Skin Tech składa się z  produktów do codziennej pielęgnacji i  została zaprojektowana specjalnie dla pacjentów z  konkretnymi problemami. Jednym z  ostatnich osiągnięć Skin Tech jest Maska IPLase, stworzona specjalnie dla ochrony skóry po inwazyjnych zabiegach medycznych, jak laser frakcyjny, głębokie peelingi czy frakcyjne mikronakłuwanie skóry. Aplikowana bezpośrednio po zabiegach, IPLase Mask pozwala na wyeliminowanie oznak zaczerwienienia skóry, pieczenia i dyskomfortu pacjenta.

Skin Tech oferuje pełna gamę peelingów działających na różnych głębokościach skóry, od naskórka do głębokich warstw skóry właściwej. Peelingi Skin Tech są bezpieczne, przewidywalne w swoim działaniu i niezwykle skuteczne.

  • Easy Phytic Solution – naskórek (+ działanie stymulujące w skórze właściwej)

  • Easy TCA – warstwa podstawna + Strefa Grenz’a

  • Unideep – warstwa brodawkowata skóry właściwej

  • Only Touch – warstwa siateczkowata skóry właściwej

Wróć