Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Zo Skin Health

Phase II: Anti-Aging Program

Przeciwdziałanie starzeniu się skóry na poziomie komórkowym. W skład programu wchodzi 6 produktów.

Cena: 1180,- PLN

Program Phase II: Anti-Aging Program dla skóry, charakteryzującej się występowaniem pierwszych oznak starzenia – drobne zmarszczki, niejednolity koloryt skóry oraz utrata jędrności.

Głównym założeniem programu Anti- Aging Skincare jest zapobieganie oraz przeciwdziałanie starzeniu się skóry na poziomie komórkowym. W tym celu zastosowano w preparatach wyższe stężenie Retinolu, specjalnych enzymów oraz czynników wzrostu.

W skład programu wchodzą:

Offects® Exfoliating Cleanser - 40 mL / 1.5Fl. Oz.
Offects® Exfoliating Polish - 16.2 g / 0.57 Oz.
Offects® TE-Pads - 20 Packettes
Ossential® Daily Power Defense - 30 mL / 1 Fl. Oz.
Ossential® Growth Factor Serum Plus – 30 mL / 1 Fl. Oz.
Oclipse® Sunscreen + Primer SPF 30 - 15 mL / 0.5 Fl. Oz.

Krok 1. Oczyszczanie
Offects® Exfoliating Cleanser

Zmoczyć dłonie letnią wodą, rozprowadzić odrobinę żelu na zwilżonej twarzy i szyi. By składniki aktywne mogły wniknąć w skórę, masować przez minutę. Stosować rano i wieczorem.

Krok 2. Działanie
Offects® Exfoliating Polish

Oczyścić twarz, rozprowadzić emulsję na zwilżonej twarzy i szyi. Masować okrężnymi ruchami, obficie spłukać. Stosować przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Krok 3. Stymulacja
Ossential® Daily Power Defense

Po porannym oczyszczeniu skóry nałożyć na twarz i szyję 2-3 porcje produktu. Masaż przyspiesza wchłanianie. Następnie zastosować filtr ZO Oclipse + Primer SPF 30.

Krok 4. Odbudowa
Ossential® Growth Factor Serum

Oczyścić skórę twarzy, wycisnąć dwie porcje serum i nałożyć na twarz i szyję. Stosować wieczorem, 30 min przed snem. Masaż wspomaga wchłanianie, penetrację kosmetyku wgłąb skóry i jego działanie.

Krok 5. Ochrona
Oclipse® Sunscreen + Primer SPF 30

By zapobiec fotostarzeniu się skóry nakładać 2-3 porcje kosmetyku na twarz iszyję 30 min przed ekspozycją na słońce. Można nakładać pod makijaż.

Wstecz Zobacz więcej