GLIWICE, AL. PRZYJAŹNI 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Dlaczego Ikona City

Klinika IkonaCity powstała w 2007 roku. Początkowo, w trakcie budowy siedziby, gabinet mieścił się w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego, a od początku 2008 roku w swojej obecnej lokalizacji w Gliwicach na Alei Przyjaźni 7/1. 

W 2001 roku powstał gabinet dermatologiczny w Tarnowskich Górach, który zapoczątkował powstanie kliniki IkonaCity w Gliwicach i opierając wszystkie działania na organicznym wzroście firmy, budowanym na etycznych i przede wszystkich medycznych fundamentach, rozwija się do dziś. Na przestrzeni tak wielu lat doświadczaliśmy wielu zmian produktów stosowanych w medycynie estetycznej , trendów i zmieniających się potrzeb. Rosła świadomość i wiedza pacjentów o możliwościach i ograniczeniach stosowanych metod. Medyczny fundament zawsze na pierwszym miejscu stawia potrzeby pacjenta,  a etyka zawodowa zmusza czasami do przebudowy jego oczekiwań na realne, naturalne i przede wszystkim bezpieczne.

W samym sercu Gliwic , obok Parku Kościuszki i 50  m od centralnej ulicy Zwycięstwa, czekają na Państwa piękne gabinety,  z ponad stuletnią duszą, po liftingu, ale z zachowaniem oryginalnego charakteru wnętrz secesyjnej kamienicy. Mimo bliskości hałaśliwego miasta chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie w spokoju można podjąć właściwe decyzje, zrelaksować się w rękach kosmetologów oraz poznać najnowsze światowe trendy w medycynie estetycznej.

W IkonaCity koncentrujemy się na medycynie estetycznej, laserowej i przeciwstarzeniowej. Podstawę naszych działań stanowią zabiegi mające na celu odbudowę gęstości skóry, poprawę jej jakości oraz niwelujące niekorzystny wpływ czynników środowiskowych, tak widocznych obecnie na śląsku. Każdy program zabiegowy ustalamy indywidualnie , krok po kroku, dopasowując go nie tylko do potrzeb i oczekiwań pacjenta, ale również do jego możliwości finansowych i układając harmonogram zabiegów pod plan zawodowy konkretnych osób. 

Maksyma “Ciesz się życiem, smakując je powoli” działa w każdej dziedzinie naszego życia, a zaufanie naszych pacjentów jest dowodem na słuszność obranej drogi.

IkonaCity – perła w sercu miasta.

Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Kocot