Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Colorscience

COLORSCIENCE to wyjątkowa amerykańska marka założona w 2000 roku przez prekursorkę mineralnego makijażu Diane Range w Kaliforni. Marka ceniona jest zarówno przez lekarzy dermatologów, lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną jak i przez wizażystów, a równocześnie uwielbiana przez gwiazdy Hollywood. Oficjalnie przyznaje się do przyjaźni z Colorscience wybitna tenisistka Serena Wilamson.

Początkowo,  kosmetyki przenaczone były dla wrażliwej skóry pozabiegowej. Obecnie to dużo szersza gama produktów, polecana przez lekarzy,  zapewniająca 365-dniową ochronę przed promieniami UV i innymi czynnikami środowiskowymi. Oddychająca linia produktów zawiera skład bogaty w uszlachetnione minerały i składniki odżywcze - czyli wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra. Colorescience wyznacza standardy dla pięknej, zdrowej pielęgnacji skóry.

Diane Ranger twórca Colorscience, wcześniej stworzyła markę kosmetyków Bare Escentuals mineral makeup. ColoreScience to linia kosmoceutyków, którą stworzyła w 2000 roku składająca się z podkładów, pudrów, korektorów, tuszu do rzęs, róży, cieni do oczu i wielu innych produktów z witaminami, minerałami i polipeptydami. Kosmetyki są dostępne w salonach  spa, w klinikach dermatologicznych i chirurgi plastycznej.

 „Mineralny makijaż to cud, a nie zwykły chwyt marketingowy”Formuła kosmetyków Colorescience oparta jest na dwutlenku tytanu, tlenkach żelaza i cynku, beta-karotenie, sproszkowanych perłach, roślinnych składnikach takich jak wyciąg z ogórka, kaktusa, pietruszki oraz mączce ryżowej.

Receptura produktów Colorescience jest wolna od alkoholu, emulgatorów, sztucznych substancji barwiących i zapachowych, olei, parabenów i talku, znajdujących się w typowych kosmetykach kolorowych.

Kosmetyki Colorescience zostały skomponowane tak, aby kamuflować i korygować niedoskonałości cery oraz chronić przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych tj. słońce, wiatr czy mróz. Produkty cechuje najwyższa jakość, różnorodna kolorystyka, niepowtarzalna receptura, a także wygodna i łatwa aplikacja.