GLIWICE, AL. PRZYJAŹNI 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

O nas

KAMILA PŁACZEK

lek. KAMILA PŁACZEK

SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG, MEDYCYNA I DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

W Klinice Ikona City wychodzę na przeciw różnorakim potrzebom estetycznym naszych pacjentów, zawsze stawiam na bezpieczeństwo i wysoką efektywność zabiegów. Z wykształcenia jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem, mającym dziesięcioletnią praktykę kliniczną w Oddziale dermatologii oraz gabinecie Medycyny estetycznej Ikona City.

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz kosmetologii dla lekarzy Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.  Kosmetologię dla lekarzy ukończylam w 2009 roku, natomiast tytuł lekarza specjalisty z zakresu dermatologii-wenerologii w 2016. Posiadam liczne certyfikaty zdobyte w ramach polskich i europejskich szkoleń specjalistycznych oraz sympozjów naukowych z zakresu Dermatologii klinicznej, Medycyny estetycznej oraz Dermatoskopii. Jestem autorką i współautorką wielu publikacji naukowych.

Jako jedna z pierszych lekarzy na Śląsku brałam udział w szkoleniu z zabiegu rozpuszcania tłuszcu w okolicy podbródka Belkyra, od 7 lat zajmuję się leczeniem blizn i poprawą jakości skóry stosując laser frakcyjny, a uzupełnieniem zabiegów regeneracyjnych, moich ulubionych, jest osocze bogatopłytkowe Regeneris.

Dermatologia to moja pasja nie tylko diagnozuję, ustalam indywidualne programy lecznicze i profilaktyczne ale również jestem zwolenniczką dbania o jakość skóry poprzez nawilżenie, rewitalizację, biostymulację i subtelne podkreślenie atutów. Wysoka jakość preparatów i precyzyjnie wykonane zabiegi są gwarantem wyjątkowej skuteczności i zadowolenia pacjentów. Dbajmy o własne ciało bo jest tego warte.

Oto moja dewiza, którą kieruję się w codziennej pracy.

Wróć