GLIWICE, AL. PRZYJAŹNI 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Aktualności

Plexr - Lifting Powiek

Urządzenie medyczne PLEXR™ jest jedynym urządzeniem w Polsce działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta. Kluczem jest tu działanie specyficznymi częstotliwościami prądu dla wywołania plazmy, które są opatentowane przez firmę GMV i strzeżone patentem.

PLEXR powstał na Uniwersytecie Medycznym w Rzymie, a efekty 6 lat prac badawczych możemy wykorzystywać w pracy w naszej Klinice. Urządzenie PLEXR™ znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w okulistyce (możliwość pracy na gałce ocznej), w stomatologii oraz ginekologii. W 2016 roku produkt otrzymał nagrodę PERŁA DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ dla najlepszego urządzenia na rynku.

Plexr jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych, nie tylko ze względu na znakomite efekty estetyczne, ale również komfort pacjenta podczas zabiegu i krótki procesu gojenia. Plexr daje optymalne efekty kliniczne, procedura jest prosta i bezpieczna dla pacjentów i nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznych.
W przeciwieństwie do innych technik Plexr nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ponieważ jego działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry. Dzięki temu zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności.

Wstecz Zobacz więcej