Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Zespół ekspertów medycyny estetycznej

KAMILA PŁACZEK

lek. KAMILA PŁACZEK

 

 

Lek. Kamila Płaczek

Specjalista dermatolog-wenerolog

Medycyna i dermatologia estetyczna

Lek.med. Kamila Płaczek jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, absolwentką wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz kosmetologii dla lekarzy Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.  Kosmetologię dla lekarzy ukończyła w 2009 roku, natomiast tytuł lekarza specjalisty z zakresu dermatologii-wenerologii uzyskała w 2016. Posiada liczne certyfikaty zdobyte w ramach polskich i europejskich szkoleń specjalistycznych oraz sympozjów naukowych z zakresu dermatologii klinicznej, medycyny estetycznej oraz dermoskopii. Jest również autorką i współautorką wielu publikacji naukowych.

Od 2009 roku zajmuje się leczeniem blizn i poprawą jakości i struktury skóry stosując laser frakcyjny,  zabiegami regeneracyjnymi, takimi jak osocze bogatopłytkowe - Regeneris, a ostatnio niezwykle popularnym zabiegiem z wykorzystaniem atelokolagenu - Linerase, zawsze stawiając na bezpieczeństwo i wysoką efektywność zabiegów. 

Ponad dziesięcioletnia praktyka kliniczna w oddziale dermatologii oraz  klinice Ikona City pozwoliła na rozwinięcie  pasji estetycznej, gdzie niezwykle ważna jest  diagnostyka, ustalanie indywidualnych programów leczniczych i profilaktycznych, ale również odpowiednia dbałość o jakość skóry poprzez nawilżenie, rewitalizację, biostymulację i subtelne podkreślenie atutów. Wysoka jakość preparatów i precyzyjnie wykonane zabiegi są gwarantem wyjątkowej skuteczności i zadowolenia pacjentów. 

W IkonaCity Dr Płaczek specjalizuje się w zabiegach laserowych, mezoterapii, zabiegach biorewitalizujących z osoczem czy atelokolagenem. Dbajmy o własne ciało, bo jest tego warte.

Wróć