Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Zespół ekspertów medycyny estetycznej

W IkonaCity koncentrujemy się na dermatologii i medycynie estetycznej, oraz na najnowszych trendach ginekologii estetycznej. 

Dermatologia zajmuje szczególne miejsce w naszej Klinice, mamy aż dwóch specjalistów z tej dziedziny. Dr Małgorzata Kocot i dr Kamila Płaczek pracują z nami właściwie od początku powstania IkonaCity, stąd profilaktyka przeciwczerniakowa, badanie trychologiczne, diagnostyka dermatologiczna, usuwanie zmian skórnych i oczywiście skuteczna walka z wypadającymi włosami to dermatologiczne "must do" w każdym przypadku. Zabiegi redermalizujące, poprawiające jakość skóry to również domena Dr Aleksandry Buczek, specjalizującej się w dermatologii.

Podstawę naszych działań w ramach medycyny estetycznej stanowią zabiegi mające na celu odbudowę gęstości skóry, poprawę jej jakości oraz niwelujące niekorzystny wpływ czynników środowiskowych, tak widocznych obecnie na Śląsku. W ramach szeroko pojętej medycyny regeneracyjnej od kilku lat współpracujemy z dr Jadwigą Wolna - Krawiec, specjalistą anestezjologii.

Najnowsza rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej to ginekologia, w której każda z kobiet znajdzie rozwiązanie szczególnych bo intymnych problemów, wszystko pod opieką specjalisty ginekologa dr Romana Krawiec.

Wszystkie programy zabiegowe ustalamy indywidualnie, krok po kroku, dopasowując je nie tylko do potrzeb i oczekiwań pacjenta, ale również do jego możliwości finansowych i układając harmonogram zabiegów pod plan zawodowy konkretnych osób.