klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Preparaty kosmetyczne – Zo Skin Health

Pielęgnację domową Zo Skin Health tworzy linia dermokosmetyków o wyjątkowo silnym terapeutycznym działaniu.

Dyrektorem medycznym tej amerykańskiej firmy jest dermatolog Dr Zein Obagi – ceniony światowy ekspert w dziedzinie leczenia chorób skóry, odpowiedniej pielęgnacji i medycyny anti-aging.

W swojej ponad 35 letniej karierze stał się autorem niemal 200 publikacji medycznych.

Produkcja dermokosmetyków to dopracowywana w każdym szczególe receptura lecznicza, bezpośrednio pod jego okiem w Klinice W Beverly Hills w Californii. Zasada działania leków opiera się na aktywności retinolu, którego działanie jest potwierdzone badaniami klinicznymi. Odpowiednio dobrane stężenia tego leku w zależności od wskazania medycznego, począwszy od leczenia trądziku, poprzez proces likwidacji przebarwień, czy bardziej zaawansowane działanie przeciwstarzeniowe, jest gwarantem zadowolenia nawet najbardziej wymagających pacjentów. W dermokosmetykach Zo Skin Health i Zo Skin Medical zastosowano największe dostępne na rynku stężenie retinolu – 1%, możemy również spotkać mniejsze stężenia od 0,03 % do 0,3%, w kuracjach mniej agresywnych. Zdecydowana większość preparatów opiera się na beztłuszczowej bazie, stąd jej wyjątkowe zastosowanie w pielęgnacji skóry trądzikowej i ze skłonnością do łojotoku.

Kompozycja wielu aktywnych składników poczynając od wspomnianego już retinolu po czynniki wzrostu, peptydy, czynniki nawilżające i łagodzące dopełnia całość tych niepowtarzalnych preparatów. Dodatkowo unikalność opakowań, powoduje, że zawarte w preparatach substancje zachowują swoje pełne właściwości od początku do końca.


IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com