klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Mezoterapia – Redensity I

Mezoterapia Redensity Light Filling to zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii.

Skład preparatu oprócz kwasu hialuronowego został wzbogacony o aminokwasy, minerały, witaminy i przeciwutleniacze. Pacjenci doceniają również dodatek lidokainy zwiększający komfort zabiegu. Redensity pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła. Ta prosta i skuteczna terapiazaleca wykonanie 3 zabiegów w cyklu co 3 tygodnie. Pierwsze efekty nawilżenia skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale na właściwą poprawę jakości i gęstości skóry uzyskujemy po zakończeniu pełnego cyklu zabiegowego. Redensity ma również zastosowanie w technice tzw. “nici hialuronowych”.

Program obejmuje:

  • 3 zabiegi mezoterapii skóry okolicy twarzylub dłoni preparatem Redensity Light Filling

IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com