klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Kwas hialuronowy – Neauvia

Mimo, że wachlarz produktów nie jest zbyt duży,
każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt.

Najnowsza koncepcja syntezy i sieciowania kwasu hialuronowego to Neauvia Organic. Opracowana w kooperacji duńsko-polsko-włoskiej Neauvia została wprowadzona na rynek polski stosunkowo niedawno w 2015 roku i cały czas rozwijana jest jej koncepcja i próby wzbogacenia o środek znieczulający. Oryginalna biosynteza oparta o biotechnologię wykorzystuje bakterie Bacillus subtilis, które wytwarzają kwas hialuronowy na zewnątrz komórki, stąd jego wysoki poziom bezpieczeństwa. Kwas hialuronowy Neauvia jest produkowany w laboratorium we Włoszech, a kosmoceutyki w Szwajcarii.

Mimo, że wachlarz produktów nie jest zbyt duży, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt, a jego ekologiczny fundament daje poczucie bezpieczeństwa. Niektóre z preparatów, zarówno wypełniających jak i do mezoterapii wzbogacone są o aminokwasy i hydroksyapatyt wapnia, zapewniając świetny efekt jakościowy. Struktura tego jednofazowgo żelu zachowuje spójność. Dzięki trójwymiarowej strukturze jest odporny na ucisk, elastyczny, mocny, długo utrzymuje właściwą formę i wolniej się rozkłada.

Warto wiedzieć:

Bakteria Bacillus subtilis wykorzystywana w produkcji Neauvia Organic, jest znana od dawna, a jej prozdrowotne właściwości wykorzystywane są w Japonii do fermentacji fasolki sojowej, dzięki czemu powstaje potrawa natto, spożywana tamże na śniadanie. Hydroksyapatyt wapnia, w niektórych preparatach Neauvii stanowiący aż 1%, pobudza tkanki do produkcji kolagenu.
Produkty stymulujące wzbogacone zostały o aminokwasy glicynę i L-prolinę, niezbędne w procesie tworzenia kolagenu. PEG to polimer wykorzystywany w procesie sieciowania hydrożelu, w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych czynników stabilizujących (BDDE, DVS) nie prowadzi do powstania substancji wywołujących reakcje niepożądane.

Kwas hialuronowy - Neauvia

Kwas hialuronowy – Neauvia

Produkty – kwas hialuronowy Neauvia Organic:

NEAUVIA ORGANIC INTENSE i NEAUVIA ORGANIC INTENSE MAN

Najwyższe dostępne stężenie kwasu hialuronowego – 28 mg/ml! Intense zapewnia naturalny efekt objętościowy. Dzięki specyficznym właściwościom reologicznym łatwo adaptuje się w tkankach, ułatwiając osiągnięcie pożądanych rezultatów. Intense polecany jest szczególnie do wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych, modelowania policzków, podbródka i nosa oraz konturowania twarzy. Bez dodatku środka znieczulającego – lidokainy. Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA ORGANIC INTENSE LV

Stężenie kwasu w tym preparacie to 26 mg/ml. Pozyskiwany z Bacillus subtilis, sieciowany polimerem PEG, trójwymiarowa struktura dzięki technice IPN. łatwo adaptuje w tkankach, długo utrzymuje efekt korekcyjny, polecany we wszystkich przypadkach głębokich ubytków tkankowych. Bez dodatku środka znieczulającego – lidokainy. Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA ORGANIC LIPS

Nowy produkt opracowany specjalnie z myślą o delikatnej okolicy ust, w której stężenie kwasu hialuronowego to 24 mg/ml. Produkt idealnie nadaje się do powiększania, konturowania i nawilżania tej wrażliwej okolicy. Dzięki elastycznym łańcuchom polimerowym zapewnia odporność na naprężenia mechaniczne i pozostawia usta naturalne w dotyku. Bez dodatku środka znieczulającego.
Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA ORGANIC STIMULATE

To unikalny produkt, który jako jedyny zapewnia zarówno doskonały efekt wypełnienia i długotrwałą biostymulację. W Organic Stimulate kwas hialuronowy na poziomie 26 mg/ml wzbogacono o 1% hydroksyapatyt wapnia – minerał, który tak jak kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie i w miejscu podania stymuluje produkcję kolagenu. Polecany wszędzie tam, gdzie oprócz wypełnienia liczymy na stymulacje i rewitalizacje, niezawodny w głębokich ubytkach skórnych zarówno policzków jak i bruzd nosowo-wargowych. Bez lidokainy.
Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA ORGANIC RHEOLOGY

Nowy produkt z linii Neauvia, z kwasem hialuronowym w stężeniu 22 mg/ml i dodatkiem dwóch aminokwasów: glicyny i L-proliny, stanowiących główne komponenty produkcji kolagenu. Rheology służy do korygowania pierwszych oznak starzenia, drobnych i powierzchownych zmarszczek młodej lub wrażliwej i cienkiej skóry. Sprawdza się również w zabiegach odmładzania dłoni i korekcie zmarszczek palacza. Bez dodatku środka znieczulającego – lidokainy. Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA HYDRO DELUXE

Idealny preparat do mezoterapii, gdzie stężenie kwasu hialuronowego 18 mg/ml i dodatek 0,01% hudroksyapatytu wapnia , aminokwasów glicyny i proliny, zapewnia doskonałe połączenia nawilżenia z przebudową kolagenową skóry. Konieczne jest wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach co 3 tygodnie i zabiegu przypominającego po 6 miesiącach. 5 ml Ampułkostrzykawka zapewnia optymalny efekt dal okoli twarz, szyi i dekoltu lud dłoni.


IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com