klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Dermatologia

Zakres dermatologii ogólnej , jako szersze pojęcie, rozpatrywane jest nie tylko jako podstawowe leczenie najczęściej występujących chorób skórnych (w tym łuszczycy, leczenie grzybicy paznokci i skóry gładkiej, chorób alergicznych), ale również profilaktyka i diagnostyka wielu najczęściej występujących schorzeń (trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty). Z pojęciem tym wiąże się także usuwanie trwałych zmian na skórze powstałych w wyniku ich przebycia.

Z pewnością konieczne jest szybkie działanie i leczenie poszczególnych schorzeń, nie tylko z powodów czysto zdrowotnych, ale także estetycznych. W myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć, musimy dokładać wszelkich starań, aby uniknąć, miedzy innymi przebarwień i blizn, występujących po leczeniu zmian trądzikowych nie tylko młodych osób. W przypadku wystąpienia już objawów niepożądanych (przebarwień, blizn, uszkodzeń naczyniowych), konieczne będzie wykorzystanie szerokiej wiedzy z zakresu dermatologii estetycznej: peelingi, zabiegi laserowe. Przy obecnym stanie wiedzy i dzisiejszych możliwościach technicznych możliwe jest zniwelowanie wielu uporczywych problemów, które do tej pory zakłócały Państwa dobry nastrój.


IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com