klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Dermapen

DERMAPEN™ to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Niezwykły komfort, precyzję i efektywność wykonywania zabiegu docenili lekarze i pacjenci na całym świecie.

DERMAPEN™ to innowacyjne urządzenie, które wykorzystywane podczas zabiegów mezoterapii stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Terapie z jego zastosowaniem można wykonywać zarówno w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, ud, pośladków, skóry głowy, jak i dzięki jego niewielkim rozmiarom, również w nawet najtrudniej dostępnych obszarach, np. okolic oczu czy ust. DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu stymuluje jej odnowę w naturalny sposób. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, dając znakomite rezultaty nie wyłączając Pacjenta z codziennych zajęć i jednocześnie redukując do minimum ból oraz dyskomfort Pacjentów.

Wskazania do terapii DERMAPEN™

DERMAPEN™ stanowi znakomitą terapię u pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

  • zmarszczki
  • lifting i ujędrnienie
  • zmniejszenie widoczności porów
  • redukcja widoczności rozstępów
  • redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
  • leczenie łysienia
  • ujednolicenie kolorytu skóry
  • poprawa gęstości i elastyczności skóry

Efekty terapii DERMAPEN™

Wiele wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędzie do zadań specjalnych.

Metoda mikronakłuwania frakcyjnego, poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchamiania procesów naprawczych poprawia napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

Dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy ujednolica się kolor i struktura skóry. Znaczną poprawę wyglądu skóry można uzyskać zarówno przy bliznach potrądzikowych jak również pooperacyjnych i pooparzeniowych, stymulując procesy regeneracyjne.

Podobny mechanizm działania mikronakłuwania frakcyjnego wykorzystywany jest w leczeniu rozstępów. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry. Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się specjalne koktajle, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów w zależności od wskazania i leczonego obszaru poddawanego terapii.

Zabieg z zastosowaniem DERMAPEN™ trwa około 45 minut. Skóra jest znieczulana specjalnym kremem, a następnie dokładnie dezynfekowana. Urządzenie daje wyjątkową możliwość dobrania głębokości wkłuć, w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry.

IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com