Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

TWOJE WŁOSY

MEZOTERAPIA DR CYJ

Mezoterapia preparatem zawierającym peptydy Dr Cyj.

Cena za 1 zabieg:

700,- PLN

Cena w programie specjalnym:

4 zabiegi: 2240,- PLN

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Kuracja przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat - ich zwieńczeniem jest   technologia, w której połączono działanie kwasu hialuronowego i 7  peptydów. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych włosów, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach. Zaleca się wykonanie cyklu  4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.

Wstecz