GLIWICE, AL. PRZYJAŹNI 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Teosyal

Kwas hialuronowy TEOSYAL został stworzony przez szwajcarskie labolatorium Teoxane w Genewie. Od 2004 roku produkty z linii klasycznej znane są w Europie.

Kwasy hialuronowe nie zawierały wtedy jeszcze lidokainy, dodatku środka znieczulającego, który obecnie stał się wyjątkowo popularny. Pierwsze produkty z linii Teosyal, bez dodatku lidokainy są dostępne w postaci Teosyal Global Action, Teosyal, Deep Line, Teosyal Kiss, Teosyal Ultra Deep. Jeden z najstarszej linii produktów Toesyal First Line został w zeszłym roku zastąpiony jednym z najnowszych kwasów hialuronowych i zniknął z oferty Teoxane.
Od 2011 roku możemy cieszyć się linią Teosyal Pure Sense z lidokainą, co niewątpliwie wpłynęło na komfort bezbólowego zabiegu. Do nowej już serii dołączył też Teosyal Ultimate, wyjątkowo długo utrzymujący się preparat kwasu hialuronowego do zastosowań wolumetrycznych.

W 2009 roku pojawiła się linia kosmetyków Teoxane Cosmoceuticals, opierająca swoje działanie na kwasie hialuronowym i składnikach antyoksydacyjnych.

Całość swietnie uzupełniła filozofię firmy Teoxane, stawiającej na:

Kolejnym krokiem, absolutnie przełomowym, jeśli chodzi o mezoterapię produktów zawierających dużą ilość kwasu hialuronowego w postaci żelu, było wzbogacenie produktu do mezoterapii i kompleks antyoksydacyjny. Tak w 2012 roku pojawiła się na rynku linia Redensity I.

Do 2014 roku firma Teoxane mogła się pochwalić ilością 5 milionów! wykonanych iniekcji.

2015 rok to kolejny przełom w innowacyjności. Dla doskonałości iniekcji wprowadzono Teosyal PEN, medyczny dozownik iniekcyjny, jeszcze bardziej poprawiający komfort wykonywanych zabiegów, a na dodatek na rynku zatriumfowała najnowsza linia kwasu hialuronowego o wyjątkowych właściwościach reologicznych Teosyal RHA.

Do 2016 roku wykonano ponad 7 milionów! Iniekcji kwasem hialuronowym Teosyal na całym świecie.

W Polsce oficjalnym dystrybutorem szwajcarskiej Teoxane jest firma NewDerm z siedzibą w Warszawie, zapewniająca wsparcie merytoryczne i medyczne współpracującym lekarzom zajmującym się medycyną estetyczną. New Derm aktywnie uczestniczy w kongresach medycznych, a współpraca Teoxane z wybitnymi dermatologami i chirurgami z całego świata pozwoliła na prezentacje najnowszych trendów w estetyce. Dr H. Galadari i Dr Retka Swoboda, Dr K. Bong są stałymi wykładowcami Teoxane na wielu warsztatach i kongresach, również w Polsce.

Od 2007 roku Lek. Małgorzata Kocot jest oficjalnych trenerem zaawansowanych technik iniekcyjnych produktów Teoxane. Filozofia doskonałości dotyczy również stałej dbałości o jakość nie tylko produktu kwasu hialuronowego, ale również technik iniekcyjnych stosowanych przez lekarzy. Tego rodzaju wizja jakości zwiększa bezpieczeństwo pacjenta podczas wykonywania zabiegów, a dla jednego z najnowszych produktów Redensity II, dedykowanego dla okolicy, szkolenia z technik iniekcyjnych były wręcz obowiązkowe. W gabinecie w IkonaCity stale odbywają się szkolenia dla lekarzy z zaawansowanych technik iniekcyjnych, tym bardziej, że kwas hialuronowy Teosyal to gama obecnie 11 produktów o różnej gęstości, plastyczności, które muszą spełnić oczekiwania wielu grup pacjentów i lekarzy.

TEOSYAL® LINIA CLASSIC:

TEOSYAL® Global Action – kwas hialuronowy 25 mg

Preparat jest zalecany do korekcji średniej wielkości zmarszczek, umiarkowanych fałd nosowych, wskazane dla wszystkich obszarów twarzy, gdzie zmarszczki nie są zbyt wyraźne. Końcowy  i trwalszy efekt wymaga mniejszych wstrzyknięć, jest zalecane po 6-9 miesiącach. Koszt: (1 ml) 900-1600 PLN

TEOSYAL® Deep Lines – stężenie 25 mg

Jest to bardzo lepki żel wskazany do wypełniania głębokich zmarszczek twarzy, bruzd oraz fałd nosowo-wargowych. Dla optymalnych rezultatów, kurację należy powtórzyć, zaleca sie po 9-12 miesiącach.

TEOSYAL® Touch Up – stężenie 25 mg

Rożni sie od Teosyal Global Action tylko jego opakowaniem objętość 0,5 ml. Używany do końcowych efektów oraz w uzupełnieniu innych produktów Teosyal. Koszt: (0,5 ml) 700-1200 PLN

TEOSYAL® Kiss - stężenie 25 mg

Jest to produkt wysoko usieciowany, bardzo lepki żel do leczenia wrażliwych obszarów wokół ust, korekty konturu czerwieni wargowej oraz powiększenia ust. Usta, ze względu na ich mobilność i gęstą sieć naczyń krwionośnych wymagają specjalnie opracowanego produktu. Laboratoires TEOXANE zaprojektował dłużej trwały, bezpieczny, skuteczny, łatwy do wstrzykiwania produkt, który umożliwia niezwykle świetną i precyzyjną korektę ust. Teosyal Kiss  nie może być wstrzykiwany w powierzchownej skórze właściwej. Długotrwały efekt wymaga mniejszych wstrzyknięć, jest zalecane po 9-12 miesiącach. 

TEOSYAL® Kiss pozwala na:

TEOSYAL® Ultra Deep - stężenie 25 mg

Bardzo gęsty, mocno unoszący kwas hialuronowy, specjalnie zaprojektowany do leczenia bardzo głębokich zmarszczek w grubej skórze, usuwa fałdy skóry, przywraca prawidłową objętość i kontur twarzy, wypełnia zapadnięte policzki. Przy użyciu specjalnego PEN'a , wstrzyknięcie nie jest traumatyczne dla pacjenta. Końcowy i trwalszy efekt wymaga kolejnych zabiegów, jest zalecane po 12-18 miesiącach.

Zobacz cennik