GLIWICE, AL. PRZYJAŹNI 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Plexr

Urządzenie medyczne PLEXR™ jest jedynym urządzeniem w Polsce działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta. Kluczem jest tu działanie specyficznymi częstotliwościami prądu dla wywołania plazmy, które są opatentowane przez firmę GMV i strzeżone patentem.

PLEXR powstał na Uniwersytecie Medycznym w Rzymie, a efekty 6 lat prac badawczych możemy wykorzystywać w pracy w naszej Klinice. Urządzenie PLEXR™ znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w okulistyce (możliwość pracy na gałce ocznej), w stomatologii oraz ginekologii.
W 2016 roku produkt otrzymał nagrodę PERŁA DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ dla najlepszego urządzenia na rynku.

Więcej informacji na stronie: http://revisage.pl/plexr

„Naturalne procesy starzenia powodują, że poprzez opadające powieki tracimy młodzieńczy wyraz twarzy. Z nadmiarem skóry na górnej powiece, nachodzącym na oczy, często zmagają się już młode osoby.”

PLEXR - Zastosowanie

Plexr jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych, nie tylko ze względu na znakomite efekty estetyczne, ale również komfort pacjenta podczas zabiegu i krótki procesu gojenia. Plexr daje optymalne efekty kliniczne, procedura jest prosta i bezpieczna dla pacjentów i nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznych.
W przeciwieństwie do innych technik Plexr nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ponieważ jego działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry. Dzięki temu zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności.

PLEXR - Działanie

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwarcia oka”.

Plexr - Wskazania

Plexr - Zabieg

Zabieg polega na wykonywaniu niewielkich punktów sublimacji na powierzchni skóry, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden
od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Zabieg odbywa się bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i co najważniejsze, bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek.
Sama procedura zabiegowa trwa około 20 minut, a punktowe „strupki” o średnicy ok. 0,5 mm utrzymują się od 4 do 7 dni.
W leczeniu opadających powiek wskazane jest wykonanie od 1 do 3 zabiegów w odstępach 40 dni w zależności od stopnia zaawansowania problemu. Efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2-4 lat.

Zobacz cennik
Perła dermatologii estetycznej 2016
Bezpieczeństwo terapii
Udowodnione działanie