GLIWICE, AL. PRZYJAŹNI 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

O nas

MAŁGORZATA KOCOT

lek. MAŁGORZATA KOCOT

SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG, MEDYCYNA I DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

Lek. Małgorzata Kocot jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej wydziału lekarskiego w Zabrzu. Specjalizację z zakresu dermatologii-wenerologii z pracą specjalizacyjną na temat Atopowego Zapalenia Skóry ukończyła w 2001 roku. W tym samym czasie powstał gabinet dermatologiczny ze specjalizacją w kierunku dermatologii estetycznej.

Zobacz więcej
KAMILA PŁACZEK

lek. KAMILA PŁACZEK

SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG, MEDYCYNA I DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

W Klinice Ikona City wychodzę na przeciw różnorakim potrzebom estetycznym naszych pacjentów, zawsze stawiam na bezpieczeństwo i wysoką efektywność zabiegów. Z wykształcenia jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem, mającym dziesięcioletnią praktykę kliniczną w Oddziale dermatologii oraz gabinecie Medycyny estetycznej Ikona City.

Zobacz więcej
EWELINA RAPCIA

lic. EWELINA RAPCIA

KOSMETOLOG, ASYSTENTKA ZABIEGOWA

Studia na wydziale kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej ukierunkowały moje wcześniejsze zainteresowania z dziedziny “health and beauty”. Nigdy nie brakuje mi energii, a praca z ludźmi sprawia mi mnóstwo radości.

Zobacz więcej
GABRIELA PAWLOWICZ

GABRIELA PAWLOWICZ

ASYSTENTKA, OPIEKUN PACJENTA

Moje wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie obsługi pacjenta utwierdza mnie w przekonaniu, że aktualnie jestem w odpowiednim miejscu. Już od wielu lat moje zainteresowania podążają w kierunku piękna i urody.

Zobacz więcej
PATRYCJA ŚMIEJA

mgr PATRYCJA ŚMIEJA

ASYSTENTKA, OPIEKUN PACJENTA

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego i w 2016 roku zdobyłam tytuł magistra. Dodatkowo ukończyłam kursy instruktora na siłowni, instruktora tańca oraz instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness.

Zobacz więcej
EMILIA KOCOT

EMILIA KOCOT

ASYSTENTKA MEDYCZNA

Jestem studentką trzeciego roku medycyny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W Ikona City pełnię rolę asystentki medycznej.

Zobacz więcej