klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Patrycja Szymańska – asystentka, kosmetolog

W trakcie studiów na wydziale Kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej rozpoczęłam pracę zawodową, od początku chciałam połączyć teorie zdobywaną w ramach studiów z praktyką w pracy z pacjentem.

Początkowo była to kosmetologia upiększająca, gdzie dbałam o estetyczny wygląd pacjentów, później zajęłam się kosmetologią pielęgnacyjną. W czasie pisania pracy licencjackiej na temat walki z cellulitem, miałam okazję sprawdzić  tajniki medycy estetycznej – tym samym odkryć swoją największą pasję. Dopiero praca w Klinice IkonaCity,, gdzie medycyna estetyczna uzupełniania jest zabiegami kosmetycznymi, bez nadmiernej rywalizacji pomiędzy tymi dwiema dziedzinami, przekonała mnie, że tylko pełne spektrum zabiegów i dostęp do wszystkich rodzajów  terapii daje najlepszy wybór dla pacjenta.

Zapobieganie defektom, promowanie zdrowego stylu życia, opóźnianie procesów starzenia skóry – to praca w Ikona City daje mi niesamowitą możliwość stałego pogłębiania swojej wiedzy na temat bardziej inwazyjnych, a tym samym skuteczniejszych zabiegów.

Dzięki połączeniu pracy kosmetologa z dermatologiem, mam większe możliwości w dążeniu do polepszania wyglądu i jakości skóry pacjentów.

Obecnie specjalizuję się już  nie tylko w walce z cellulitem i defektami ciała, ale również od kilku lat uczestniczę w szkoleniach specjalistycznych z zakresu kosmetologii medycznej w IkonaCity. Zabiegi z wykorzystaniem Dermapen’a, depilacja laserowa, czy fotoodmładzanie i peelingi Tca to współpraca kosmetologa z lekarzem dermatologiem, a te efekty dają satysfakcje wszystkim zainteresowanym.

Mam nadzieję, że także optymalny zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej dobrany po każdym z naszych zabiegów pozwoli się cieszyć na długo pięknymi efektami.


IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com