klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Lek. med. Kamila Płaczek

Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie dermatologii i wenerologii, mającym codzienną praktykę w oddziale Dermatologii.

Jestem absolwentką  Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2010 roku ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Placówkami Służby  Zdrowia GWSH w Katowicach. W 2011 roku ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii da Lekarzy GWSH w Katowicach. W czasie swojej pięcioletniej praktyki lekarskiej uczestniczyłam w licznych krajowych oraz zagranicznych kongresach i szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności co potwierdzają liczne zdobyte certyfikaty.

Specjalizuję się w dermatologii ze szczególnym zainteresowaniem zabiegami medycyny estetycznej jako element medycyny profilaktycznej i przeciwstarzeniowej poprawiające jakość życia pacjenta. Ponadto w codziennej praktyce wykonuję badania dermoskopowe.

Jestem autorką i współautorką  publikacji naukowych w dziedzinie dermatologii.

W swojej codziennej pracy zawodowej na pierwszym miejscu kieruję się dobrem pacjenta oferując profesjonalne podejście wyniesione z rodziny o tradycjach lekarskich.


IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com