klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Ewelina Rapcia – asystentka, kosmetolog

Studia na wydziale kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej ukierunkowały moje wcześniejsze zainteresowania z dziedziny “health and beauty”.

Nigdy nie brakuje mi energii, a praca z ludźmi sprawia mi mnóstwo radości. Zdaję sobie sprawę, jak problemy nie tylko natury medycznej, ale zwykłe zmiany skórne, problemy z ciałem mogą utrudniać normalne funkcjonowanie.

Kosmetologia i zagadnienia związane ze zdrowym trybem życia zawsze były mi bardzo bliskie. Pisząc pracę licencjacką na temat “Kosmetycznych metod prewencji i terapii suchej skóry” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, skupiłam się na dotyczącym mnie problemie suchej skóry i pogłębiając te wiedzę zaczęłam więcej  uwagi poświęcać zdrowemu odżywianiu się.

Ważne dla mnie jest dbanie o siebie nie tylko pod względem wyglądu, ale przede wszystkim od wewnątrz. Wyglądać dobrze znaczy tyle, co czuć się dobrze.

Dużą wagę przykładam do zabiegów poprawiających jakość skóry, asystuję do zabiegów Regeneris i stały kontakt z Pacjentami i obserwowanie długofalowych efektów tych terapii daje mi pewność, że połączenie zdrowego wyglądu jest możliwe do osiągnięcia  właśnie dzięki połączeniu kilku metod terapeutycznych.

Mam nadzieję, że nasze spotkania w Klinice IkonaCity, rozmowy telefonicznej pomogą Państwu w dobraniu odpowiedniego zabiegu i ustaleniu dogodnego terminu wizyty w naszej Klinice. Do usłyszenia w świecie IkonaCity.


IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com