klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Anna Wrzeszcz – asystentka, kosmetolog

Z wykształcenia jestem mgr kosmetologii i technikiem masażystą. Zdobywając wiedzę z dziedziny fizjoterapii, aromaterapii i kosmetologii, odkrywałam jak doskonałe uzupełnienie stanowią one dla medycyny estetycznej.

W 2015 roku ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii W Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Moja praca magisterska, której tematem był “Wpływ witaminy A na skórę w oparciu dermokosmetyki  marki ZO SKIN HEALTH i ZO MEDICAL”, była dowodem na możliwość wykorzystania w praktyce najnowszych osiągnieć medycyny i kosmetologii w dziedzinie Anti-Aging.

Swoją zawodową przygodę rozpoczęłam zdobywając tytuł technika masażysty, następnie ukończyłam studia licencjackie z zakresu kosmetologii.Dodatkowo w 2013 roku ukończyłam studia podyplomowe z zakresu pedagogiki w kosmetologii GWSH w Katowicach.

Dzięki dodatkowym szkoleniom zdobywałam  cenne umiejętności profesjonalnego przeprowadzania masażu klasycznego, leczniczego i relaksacyjnego. To właśnie w trakcie nauki odkryłam fascynację technikami relaksacji, która nieprzerwanie trwa do dzisiaj i sprawia, że praca w Ikona City jest dla mnie podwójną przyjemnością.

Połączenie w jednej klinice zabiegów medycznych i kosmetologii, możliwość uczestniczenia w organizowanych w IkonaCity szkoleniach z zakresu procedur laserowych, peelingów medycznych i kosmetycznych czy wreszcie pełna asysta przy zabiegach medycyny estetycznej takich jak Regeneris czy nici liftingujące, daje możliwość pełnego wykorzystania wiedzy zdobytej w trakcie studiów.

Mam nadzieje, że spotkania w IkonaCity będą dla Państwa nie tylko miłą wizyta, ale także będę mogła udzielić fachowych porad  z zakresu pielęgnacji i wykorzystania dostępnych u Nas specjalistycznych terapii.


IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com