GLIWICE, AL. PRZYJAŹNI 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Nowoczesny gabinet

IKONA CITY  to jeden z najnowocześniej wyposażonych gabinetów medycyny estetycznej na Śląsku. Tworząc ofertę zabiegów medycyny estetycznej, połączyliśmy nowoczesną technologię i rozległe doświadczenie najlepszych specjalistów w dziedzinie dermatologii.

Dzięki temu zapewniamy leczenie na najwyższym poziomie. Świadomie wybieramy wyłącznie sprawdzone i przede wszystkim poparte badaniami i efektami klinicznymi urządzenia.

Bardzo istotnym elementem procesu leczenia jest to, aby Pacjent  miał pełną świadomość, co i dlaczego chcemy zrobić. Dlatego sporo czasu poświęcamy na rozmowę. Chcielibyśmy, aby każdy pacjent był świadomy podejmowanych decyzji i  wiedział, jak będzie przebiegało krok po kroku leczenie, czego się można spodziewać, jakie mamy alternatywne formy działania. Ten rodzaj współpracy lekarza i pacjenta przynosi najlepsze efekty. Dzięki temu mamy szansę bez stresu przejść wszystkie etapy, czasami kilkumiesięcznego, procesu leczenia.

Nowoczesne technologie zrewolucjonizowały współczesną medycynę estetyczną, dzięki czemu charakteryzuje się ona bezbolesnym i bezstresowym przebiegiem leczenia. Zmieniło się również podejście do pacjenta. Dziś priorytetem jest dla nas stworzenie dla Ciebie jak najbardziej komfortowych warunków, które towarzyszą wszystkim zabiegom. Wnętrza naszej kliniki zostały tak zaprojektowane, aby przeczyć stereotypom. Są ciepłe, wygodne i przyjazne. U nas, czekając na wizytę, możesz napić się kawy, obejrzeć film lub posłuchać muzyki. A przede wszystkim możesz mieć pewność, że Twoje oczekiwania, potrzeby i marzenia są dla nas drogowskazami do ich realizacji w sposób całkowicie indywidualny.

Zapraszamy,
Małgorzata Kocot z zespołem.