Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Medycyna estetyczna

Korekta zmarszczek

Kwas hialuronowy, Radiesse, Ellanse

Korekta bruzd nosowo-wargowych podkreślenie męskiej żuchwy i brody, wypełnienie zapadnietych policzków.

Cena za 1 zabieg:

od 800,- PLN do 2600, -PLN

Medycyna estetyczna otiwera się na męskie potrzeby. Nie musimy gwiazdorzyć na salonach ze szpanerskimi ustami, ani upodobnić się do Georga Clonneya czy Brada Pitt'a ... jeśli nie chemy.

Profilaktycznie stosujemy zabiegi z wypełniaczami, przy właściwie zerowym dyskomforcie i niezwykle delikatnych nakłuciach. Przed zabiegiem znieczulamy maścią z dodatkiem lidokainy, a sam zabieg trwa około 30 do 60 minut. Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, ale najlepsze efekty uzyskujemy po 2 tygodniach, a w przypadku Radiesse, czy Ellanse efekt gęstej skóry nasila się do 3 miesięcy od zabiegu.

Do dyzpozycji mamy niezawodne i długo utrzymujące się produkty kwasu hialuronowego szwajcarskiej firmy Teoxane RHA 4, Ultimate czy Ultra Deep - wszystko dla wytrawnych męskich skór. Radiesse, którego głównym składnikiem jest hydroksyapatyt wapnia niezwykle dyskretnie, bez zbędnego rozgłosu poprawi jakośc skóry i wypeni bruzdy na prawie 1,5 roku, a Ellanse dopełni opadnięte policzki nawet do 2 lat. Wszystko jest kwesitą wyboru odpowiedniego produkty, a zrealizowanie większości oczekiwań nie będzie problemem.

Wstecz