Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Zespół ekspertów medycyny estetycznej

GABRIELA PAWLOWICZ

GABRIELA PAWLOWICZ

Moje wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie obsługi pacjenta utwierdza mnie w przekonaniu, że aktualnie jestem w odpowiednim miejscu. Już od wielu lat moje zainteresowania podążają w kierunku piękna i urody.Jestem miłośniczką zdrowego odżywiania, ukończyłam kursy zakresu makrobiotyki, refleksologii, akupresury stóp i masażu energetycznego.

Jako wolontariusz w fundacji ”dr. Clown” czerpałam wiele radości z pomagania chorym dzieciom. Obecnie poszerzam moją wiedzę w kierunku medycyny estetycznej, kosmetologii jak również profesjonalnych produktów z amerykańskiej firmy ZO SKIN HEALTH i francuskiej UNIVERSKIN, które spełniają niemal wszystkie potrzeby naszych pacjentów z dziedziny pielęgnacji, silnej regeneracji i terapii. Poza tym ogromną radość sprawia mi doświadczanie pozytywnych zmian, które przechodzą  nasi pacjenci w Ikona City. Mam nadzieję że pasja i zaangażowanie pozwoli mi również dostarczać Państwu rzetelnych informacji na naszym portalu społecznościowym, blogu i stronie internetowej.

Zapraszam serdecznie do naszej kliniki. Myślę że, przyczynię się do tego, żeby pacjenci czuli się w naszej klinice wyjątkowo.

„Piękno, to coś, czego odbieranie zmysłami sprawia wyjątkową przyjemność.”
Wróć