Gliwice, al. Przyjaźni 7/1
32 750 82 00 / 502 78 78 61

Zespół ekspertów medycyny estetycznej

AGNIESZKA KOCOT

AGNIESZKA KOCOT

 

Opiekun klienta

Marketing

Zdaję sobie sprawę, jak problemy nie tylko natury medycznej, ale zwykłe zmiany skórne, problemy z ciałem mogą utrudniać normalne funkcjonowanie. Kosmetologia i zagadnienia związane ze zdrowym trybem życia zawsze były mi bardzo bliskie. Pisząc pracę licencjacką na temat “Kosmetycznych metod prewencji i terapii suchej skóry” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, skupiłam się na dotyczącym mnie osobiście problemie suchej skóry i pogłębiając te wiedzę zaczęłam więcej uwagi poświęcać zdrowemu odżywianiu.

Ważne jest dla mnie dbanie o siebie nie tylko pod względem wyglądu. Wyglądać dobrze znaczy tyle, co czuć się dobrze.

Dużą wagę przykładam do zabiegów poprawiających jakość skóry. Moim faworytem jest zabieg Dermapen, który stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Stały kontakt z Pacjentami i obserwowanie długofalowych efektów daje mi ogromną satysfakcję i pewność, że holistyczne podejście do Pacjenta daje najlepsze rezultaty. Gama produktów pielęgnacyjnych, które posiadamy w naszej ofercie umożliwia mi dbanie o skórę Pacjenta nie tylko w gabinecie, ale również poza nim. 

Mam nadzieję, że nasze spotkania w Klinice będą dla Państwa w pełni satysfakcjonujące. Do zobaczenia w świecie IkonaCity.

„Moją misją jest zapewnianie skórze zdrowego, młodego i promiennego wyglądu – zgodnie z moją definicją zdrowej skóry.” Zein Obagi, MD
Wróć