klinika medycyny estetycznej
Ikona City

Małgorzata Kocot


gliwice, al. przyjaźni 7/1,
tel. 32 750 82 00 / 502 78 78 61


menu

Blog

Ikony Stylu – Margaret Thatcher

„Być potężną, to jak być prawdziwą damą.  Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś.” Margaret Thatcher Dzisiaj przedstawiamy wybitną osobowość, ikonę stylu elegancji i wielkiej klasy. Margaret Thatcher zwana również żelazną damą, gdyż jej styl prowadzenia polityki był niejednokrotnie stanowczy,  kontrowersyjny i twardy. Była najdłużej urzędującym brytyjskim premierem w XX wieku oraz […]

więcej informacji >

PLEXR –W LECZENIU OPADAJĄCYCH POWIEK

Naturalne procesy starzenia powodują, że poprzez opadające powieki tracimy młodzieńczy wyraz twarzy. Z tzw. oczami spaniela , czyli nadmiarem skóry na górnej powiece nachodzącym na oczy, często zmagają się już młode osoby. Wraz z upływem lat i działaniem grawitacji problem będzie się pogłębiał.

więcej informacji >


IkonaCity to klinika o ugruntowanej pozycji na śląskiej mapie medycyny estetycznej. Nasz zespół jako priorytet traktuje tajemnicę lekarską i dyskrecję.

Specjalizujemy się w zabiegach medycznych od kwasu hialuronowego, poprzez osocze bogatopłykowe, hydroksyapatyt wapnia, nici liftingujące i toksynę botulinową. Dysponujemy laserami medycznymi: diodowym do depilacji laserowej i fotoodmładzania skóry oraz frakcyjnym do liftingu, leczenia blizn i rozstępów. Plexr do nieoperacyjnego liftingu powiek, Dermapen, światłoterapia LED i medyczne peelingi chemiczne uzupełniają spektrum zabiegowe. IkonaCity - spróbujesz i pokochasz!


wszelkie prawa zastrzeżone 2016
Ikona City - Małgorzata Kocot - made by station75.com